بهترین جراح لیفت صورت در تهران

چگونه بهترین دکتر برای جراحی لیفت صورت را انتخاب کنیم؟

آنچه می خوانید...

جراحی لیفت صورت یکی از روش های پر طرفدار زیبایی است که بسیاری از افراد به دلیل نتایج خوبی که این جراحی به همراه دارد، داوطلب انجام آن هستند. طی این جراحی، پوست صورت کشیده شده و سفت می شود و چین و چروک و افتادگی پوست برطرف می شود. این جراحی در صورتی که توسط فرد متخصص انجام شود، می تواند نتایج رضایت بخشی را به همراه داشته باشد؛ بنابراین مهم است برای دریافت نتیجه مطلوب، به بهترین جراح لیفت صورت مراجعه کنید.

جراحی لیفت صورت به افراد کمک می کند تا بتوانند شادابی چهره خود را بازیابی کنند. این جراحی چین و چروک و افتادگی را در بسیاری از بخش های صورت و گردن را از بین می برد و پوست را صاف می کند. در این مطلب قصد داریم تا به کاربرد های جراحی لیفت صورت و ویژگی های بهترین جراح لیفت صورت بپردازیم.

بهترین جراح لیفت صورت در تهران

کاربرد جراحی لیفت صورت

پوست صورت به مرور زمان، با افزایش سن و تحت عوامل مختلف دچار شل شدگی و افتادگی می شود و طراوت و شادابی خود از دست می دهد. این تغییرات که روندی طبیعی است، برای بسیاری از افراد ناخوشایند است و این امر سبب می شود تا روش های جوانسازی و لیفت صورت طرفداران زیادی داشته باشند.

جراحی لیفت صورت باعث می شود تا بافت های صورت کشیده شوند. این جراحی با حذف پوست اضافه، چین و چروک پوست را از بین میبرد و سطح پوست را صاف و یکدست می کند. این جراحی همچنین برای رفع افتادگی پوست گردن نیز کاربرد دارد.

نحوه انجام لیفت صورت

بطور کل روند جراحی لیفت صورت به صورت زیر است:

جراحی لیفت صورت تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. طی این جراحی، ابتدا با توجه به ناحیه مورد نظر، محل برش ها روی پوست مشخص می شود، سپس جراح با استفاده از ابزار بسیار ظریف، برش های مورد نظر را ایجاد می کند. محل این برش ها با توجه به مناطقی که لیفت در آنها انجام می شود، می تواند نزدیک شقیقه، اطراف گوش و یا زیر چانه باشد؛ اما بطور کل برش ها در جایی از صورت ایجاد می شوند که در معرض دید نباشند.

در این مرحله، پوست صورت کشیده می شود و بخش های اضافی پوست برداشته می شوند. جراح در این مرحله با توجه به آناتومی صورت، تغییرات مورد نظر را ایجاد می کند. در نهایت، محل برش ها با بخیه های ریز بسته می شود و زخم ها پاسنمان می شود. بعد از ریکاوری، شما می توانید ظرف چند ساعت به منزل بازگردید.

ویژگی های بهترین جراح لیفت صورت

جراحی لیفت صورت به مهارت و تجربه بسیار بالایی نیاز دارد تا بهترین نتیجه حاصل شود. عوارض جراحی لیفت صورت معمولا نادر هستند اما در صورت انتخاب بهرتین جراح لیفت صورت، می توانید از بروز عوارض احتمالی این جراحی جلوگیری کنید. ویژگی های زیر به شما کمک می کند تا بتوانید یک جراح خوب را انتخاب کنید.

درک زیبایی شناسی چهره

صورت ناحیه بسیار پیچیده و ظریفی از بدن است. جراحی لیفت صورت به مهارت فنی غیرمعمول بالایی نیاز دارد، شاید حتی بیشتر از سایر زمینه های جراحی زیبایی. جراحان پلاستیک در زمینه های مختلفی تخصص دارند و شما باید سعی کنید فردی با تجربه در زمینه جراحی صورت را انتخاب کنید. برای درک این موضوع، بهتر است نمونه کار و عکس های قبل و بعد مراجعین پزشک را مورد بررسی قرار دهید یا از سایر مراجعه کنندگان مشورت بگیرید.

بسته به ویژگی های صورت و نتایج مورد نظر، گزینه های شما ممکن است محدود به لیفت صورت نباشد. بسیاری از روش‌های جوان‌سازی صورت وجود دارد که ممکن است ارزش بررسی داشته باشد، و یک جراح پلاستیک با تجربه تمام گزینه‌های مناسب را با شما بررسی می‌کند.

مطابقت با سلیقه زیبایی شناسی شما

معیار های زیبایی در افراد با یکدیگر متفاوت است. شما و جراحتان باید حساسیت های زیبایی شناسی مشترکی داشته باشید. جراحی پلاستیک ترکیبی از هنر و علم است. جراح انتخابی شما باید درک هنری از کانتور صورت، تعادل و تقارن داشته باشد.

از جراح پلاستیک خود بخواهید عکس های قبل و بعد از کارهای قبلی خود را به شما نشان دهد. با دقت به عکس ها نگاه کنید. نتایج لیفت صورت نباید سفت یا کشیده به نظر برسد و باید ظریف و طبیعی باشد.

چگونه بهترین جراح لیفت صورت را انتخاب کنیم؟

داشتن مدرک و تخصص معتبر

قبل از انجام هر عمل جراحی، باید مطمئن شوید که جراح شما آموزش های مناسب را گذرانده است. همه پزشکان ملزم به دریافت مجوز فعالیت پزشکی هستند. بهتر است قبل از انتخاب پزشک، رزومه و تخصص پزشک را مورد بررسی قرار دهید تا از صلاحیت پزشک اطمینان حاصل کنید.

تجربه و سابقه کافی

تجربه پزشک در جراحی لیفت صورت اهمیت بسیاری دارد. هر چه پزشک جراحی های زیبایی بیشتری انجام داده باشد، طبیعتا می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. بنابراین لازم است که قبل از انتخاب بهترین جراح لیفت صورت، سوابق پزشک را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین جراح لیفت صورت در تهران

همانطور که گفته شد، دقت در انتخاب یک پزشک خوب برای جراحی لیفت صورت از اهمیت بسیاری برخوردار است. صورت یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های بدن است و در صورتی که تصمیم گرفته اید جراحی زیبایی انجام دهید، لازم است تا نهایت دقت و حساسیت را به خرج دهید. دکتر سروش کافی، متخصص جراح عمومی، با سابقه طولانی مدت در جراحی های زیبایی، می توانند شما را در این مورد راهنمایی کنند. در صورت نیاز به مشاوره برای لیفت و جوانسازی صورت، می توانید با مطب دکتر سروش کافی تماس بگیرید. ;

دکتر سروش کافی

دکتر سروش کافی

متخصص جراح عمومی
با سابقه ۴ ساله فعالیت به عنوان پزشک عمومی
پزشک اورژانس مدیر کلینیک زیبایی و اعمال جراحی سرپایی و تزریق بوتاکس و فیلر
و سابقه ۵ ساله فعالیت به عنوان جراح در عرصه های مختلف درمان بیماران و اعمال جراحی زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *